Hakkımızda


Türk toplumu için öneminin bilinci ile Boğaz Turu’nu farklı bir bakış açısı ile yeniden dizayn ediyoruz. Özel günleriniz ve en değerli anlarınız için sadece görsel açıdan başarılı çözümler değil konforlu ve güvenli bir yolculuğa çıkmanıza da katkı sağlıyoruz.

Düğün, kına, mezuniyet, kurumsal toplantılar ve Türk gecesi gibi unutulmaz anları harika birer organizasyona dönüştürme noktasında yılların tecrübesi ile sizlere hizmet sunmanın ayrıcalıklarını yaşatıyoruz. Sadece teknelerimizin tasarımı ile değil sizlere servis hizmeti sunan personellerimiz, mutfak şeflerimiz, operasyon ekibimiz ve yönetim kurulumuz ile arzu edilen ortamı yaratmada çaba sarf ediyoruz.

We strive to deliver excellence and provide a wonderful atmosphere, not only with the design of our ships, but also with our professional staff, chefs, operations team, and administrators who provide specialized services for you.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar binlerce organizasyonun bir parçası olduk. Modern teknelerimiz ve dinamik kadromuz ile birlikte ilk günkü gibi aşkla hizmet etmeye devam ediyoruz.